Auto Kelly

O síti Autokelly Autoservis

Servisní koncept Auto Kelly Autoservis působí na českém trhu od roku 2003. Svým zákazníkům nabízí kvalitní alternativu k autorizovaným autoservisům, bez jakékoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb. V současné době sdružuje více než 200 členů po celé České republice.

V síti Auto Kelly Autoservis se klient setká s moderním vybavením, vyškolenými odborníky a individuálním přístupem. Pracovníci autoservisů se navíc průběžně účastní technických školení, která zdokonalují jejich vědomosti při opravách vozidel, zejména pak s ohledem na nové technologie a diagnostiku v nových modelových řadách automobilů. Výsledkem jsou profesionální služby na nejvyšší úrovni se silným technickým zázemím a výhodnou cenou práce, díky které může zákazník ušetřit více než polovinu ceny oproti autorizovaným autoservisům.

Díky úzké spolupráci autoservisů se společností Auto Kelly, největším dodavatelem autodílů v České republice, dostane zákazník na výběr z více náhradních dílů v různých cenových kategoriích, a to včetně originálních, či kvalitativně naprosto srovnatelných značkových dílů za bezkonkurenční ceny.

Náhradní díly potřebné k opravě vozidla jsou navíc do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně, zákazník tak nemusí na opravené vozidlo dlouho čekat!

 
 

Koncept Auto Kelly Autoservis

Sdružení nezávislých autoservisů, čítající přes 200 členů po celé České republice, nabízí zákazníkům kvalitní alternativu kautorizovaným autoservisům, bez jakéhokoli kompromisu v kvalitě dílů či úrovni poskytnutých služeb.

Náhradní díly potřebné k orpavě vozidla jsou do Auto Kelly Autoservisů zaváženy několikrát denně, zákazník tak u nás nemusí na orpavené vozidlo dlouho čekat!

 
 
 
 
 
 

Opravy na splátky

Nabízíme financování všech oprav a nákupy dílů na splátky.

Více informací ZDE!
 
 
 
 
© webdesign econtrol.cz 2021